Επιτυχόντες ΣΤ' Τάξης 2009
1. l ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
2. l ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΜΝΗΣ
3. l ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
4. l ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
5. l ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ
6. l ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΙΑΚΩΒΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ
7. l ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8. l ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
9. l ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
10. l ΓΕΡΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
11. l ΓΕΡΑΝΤΩΝΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12. l ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
13. l ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΦΩΤΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ. ΆΝΝΑΣ
14. l ΓΚ΄ΡΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΡΑΝΑ
15. l ΓΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
16. l ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
17. l ΖΕΦΗ  ΝΤΟΡΕΝΤΙΝΑ 1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
18. l ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ. ΆΝΝΑΣ
19. l ΗΛΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
20. l ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
21. l ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΗΣ
22. l ΙΡΥΚΟΥ ΒΙΟΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΥΡΟΥ
23. l ΙΣΜΙΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
24. l ΚΑΒΑΛΙΩΤΗ  ΔΑΦΝΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
25. l ΚΑΝΤΟΥΡΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΥΛΛΩΝ
26. l ΚΑΡΑΛΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
27. l ΚΑΡΑΝΤΩΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
28. l ΚΑΡΑΤΖΑ  ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
29. l ΚΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
30. l ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΡΑΝΑ
31. l ΚΕΡΑΜΙΔΑ  ΆΝΝΑ 18ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
32. l ΚΕΡΑΜΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ. ΆΝΝΑΣ
33. l ΚΟΡΔΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
34. l ΚΟΣΣΥΦΑ ΦΙΛΟΘΕΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
35. l ΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
36. l ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΗΣ
37. l ΚΥΤΙΝΟΣ  ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
38. l ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΑΔΑΣ
39. l ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
40. l ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
41. l ΜΑΥΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΕΩΝ
42. l ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
43. l ΜΗΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
44. l ΜΙΣΙΡΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΕΩΝ
45. l ΜΟΥΣΑ ΡΟΤΖΕΛΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΥΡΟΥ
46. l ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
47. l ΜΠΑΚΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
48. l ΜΠΑΤΣΟΥ ΣΥΛΒΙΑ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
49. l ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
50. l ΜΠΟΥΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
51. l ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ ΑΙΜΙΛΙΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
52. l ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΡΑΝΑ
53. l ΝΟΒΑ ΕΛΕΝΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
54. l ΠΑΛΠΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΒΙΩΝ
55. l ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
56. l ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
57. l ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
58. l ΠΕΡΡΟΣ ΦΩΤΗΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
59. l ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
60. l ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΟΡΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
61. l ΠΗΛΙΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
62. l ΠΗΛΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΥΡΩΝ
63. l ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
64. l ΠΟΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ - ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
65. l ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
66. l ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΘΙΜΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΡΑΝΑ
67. l ΣΕΒΑΣΤΑΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
68. l ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
69. l ΣΗΜΙΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
70. l ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
71. l ΤΖΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
72. l ΤΖΟΒΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
73. l ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
74. l ΧΑΡΛΑΒΑΝΗ ΒΟΥΛΑ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
75.   ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ